Informacje z dróg

13.02.2015

15:59

Wypadek w Gościcinie na krajowej szóstce. Zderzyły się dwa pojazdy. Na miejscu pracowali strażacy i policja. Nadal występują utrudnienia na pasie w kierunku Wejherowa.

15:30

Kolizja na obwodnicy - na trasie w kierunku Gdyni, pomiędzy Matarnią a Osową, zderzyły się dwa samochody. Mogą wystąpić utrudnienia - informuje Maciek.

13:57

Kolizja w Wejherowie. Do zdarzenia doszło na K6 na wysokości ulicy Chopina. Doszło do najechania na tył.

Dariusz

13:00

W dalszym ciągu brak doniesień o utrudnieniach drogowych na lokalnych drogach. Co więcej, również pogoda sprzyja kierowcom. Oby tak dalej!

09:56

Aktualnie brak doniesień o utrudnieniach na lokalnych drogach, ale jeśli coś się zmieni to... Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

09:41

Bazując na braku doniesień o trudnościach oraz na mapie z Korkowo.pl można pokusić się o stwierdzenie, że nie ma żadnych utrudnień na krajowej "6" od okolic Luzina aż do Gdyni.

08:35

Miał miejsce wypadek niedaleko wjazdu na obwodnicę od strony Witomina - informuje Krzysztof.

08:12

Dobre warunki do jazdy na Trójmiejskiej Obwodnicy. Na trasach dojazdowych również nie jest najgorzej.

W Gdynia najgorszej jest na ul. Chwarznieńskiej.

Jeśli chodzi o Gdańsk to w miarę możliwości omijać Spacerową i Armii Krajowej, gdzie spotykają kierowców utrudnienia.

12.02.2015

16:26

Wzmożony ruch w Gdyni.

14:48

W dalszym ciągu brak jakichkolwiek doniesień o utrudnieniach na lokalnych drogach. Nieco większe zagęszczenie ruchu panuje jedynie na dojazdówkach obwodnicy. Czy obejdzie się dzisiaj bez popołudniowego szczytu?

11:19

Aktualnie brak doniesień o utrudnieniach na lokalnych drogach, ale jeśli coś się zmieni to... Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

09:24

Na większości trójmiejskich dróg panuje spokój. Drobne utrudnienia mogą wystąpić na trasach w kierunku centrum Gdyni oraz na Obłużu.

Nie mamy również doniesień o utrudnieniach na krajowej szóstce w okolicach Wejherowa.

Sprzyjają także warunki pogodowe.

08:42

Jak informuje Radio Gdańsk - mogą wystąpić utrudnienia na Obwodnicy Trójmiasta - tuż za zjazdem z obwodnicy południowej. Częściowo prawy pas blokuje zepsute auto. Ciężarówki nie mieszczą się na prawym pasie i muszą gwałtownie hamować albo zjeżdżać na lewy pas.

08:03

W Gdańsku drobne problemy na Trakcie św. Wojciecha.

W Gdyni standardowo: Kierowcy będą jechać w towarzystwie w kierunku centrum miasta, na ul. Morskiej i ul. Wielkopolskiej.

08:00

Krajowa "6" od okolic Luzina aż do Redy - bez utrudnień.