Informacje z dróg

02.01.2015

15:43

Ze względu na bardzo porywisty wiatr zalecana jest szczególna ostrożność na drogach, ponieważ zerwane gałęzie mogą wpaść wprost na ulicę pod koła samochodów. Ostrzegamy, noga z gazu.

15:03

Wejherowo: wzmożony ruch na ul. Orzeszkowej w Wejherowie.

13:25

W Redzie na wysokości dworca (krajowa szóstka) przewróciło się drzewo i blokuje jeden pas ruchu w kierunku Gdyni.

Waldek

13:20

Utrudnienia na ulicy Puckiej w Wejherowie od przejazdu kolejowego aż do skrzyżowania z krajową szóstką w kierunku Redy. Waldek informuje o plamie oleju.

12:22

Poważny wypadek na ul.Rolniczej w Witominie. Ranne są 2 osoby - informuje Przemek

11:25

Na obwodnicy wciąż pusto. Mamy nadzieję, że tak dobra sytuacja utrzyma się jak najdłużej, lecz jeśli coś by się zmieniło...

Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach. Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Najwytrwalszych nagradzamy badaniem technicznym samochodu!

10:12

Na drogach pusto - informuje Radek. Obwodnica w pełni przejezdna. Podobnie jest na trasie Wejherowo- Piaśnica.

09:01

Gdynia: Miejskie drogi bez trudności, choć zaczyna się zagęszczać na ul. Chwarznieńskiej w kierunku centrum. Estakadą Kwiatkowskiego poruszamy się powoli w okolicy ul. Morskiej. Natomiast na obwodnicy w Gdyni, na trasie w kierunku Chyloni, na wysokości Karwin leży przejechane zwierzę. Drogowcy już jadą na miejsce.

08:48

W związku z uroczystym przejściem „Orszaku Trzech Króli” ulicami Gdyni, informujemy, że w dniu 06 stycznia 2015r. od godziny 1200 do godziny 1400 planowane są okresowe wyłączenia z ruchu niżej wymienionych ulic:

  • ul. 3 Maja pomiędzy skrzyżowaniem z ul. 10 Lutego a skrzyżowaniem z ul. Armii Krajowej;
  • ul. Armii Krajowej od skrzyżowania z ul. 3 Maja do skrzyżowania z ul. Świętojańską;
  • ul. Świętojańska pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Armii Krajowej a Al. Zwycięstwa;
  • ul. Partyzantów od skrzyżowania z ul. Świętojańską do skrzyżowania z ul. Bema;
  • ul. Bema pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Partyzantów a zjazdem na parking pod kościołem o.Franciszkanów na Wzgórzu Św. Maksymiliana.

Trasę Orszaku zabezpieczać będą funkcjonariusze Policji. W związku z ww. zmianami wszystkich kierowców prosimy o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

07:55

Bez porannego szczytu na trójmiejskiej obwodnicy. Na Trasie Kwiatkowskiego i okolicach ruch jest umiarkowany. Troszkę gęściej jest również na ul. Morskiej od Chyloni do Leszczynek. Pogoda jest nieco deszczowa, więc na lokalnych drogach może być trochę ślisko.

31.12.2014

13:44

Na drogach jest dziś pusto, jednak na ulicach w pobliżu centrów handlowych oraz galerii panuje spore zagęszczenie.

13:16

Pod wejherowskimi marketami spokojnie. Jedynie pod Lidlem przy ul. Ofiar Piaśnicy brak miejsc parkingowych- informuje Karol.

Karol

12:59

Jak informuje Dzień Na Żywo- Do tragicznego zdarzenia doszło chwilę temu w Redkowicach pod Lęborkiem. Na drodze gminnej mężczyzna jadący toyotą RAV4 zjechał z jezdni i uderzył w słup. Zginął na miejscu. Są tam już służby ratownicze, pogotowie i policja.

12:00

Przed godziną 12:00 miał miejsce wypadek na drodze Władysławowo - Jastrzębia Góra.

Jooolka91

08:37

Spokojnie na lokalnych drogach. Ruch niczym w niedzielę. Jedynie w centrum Gdyni kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ częściowo zamknięte są okolice Skweru Kościuszki, gdzie na przywitanie Sylwestra czeka scena.