Informacje z dróg

17.12.2014

08:13

Na Chwaszczyńskiej w Gdyni doszło do zderzenia dwóch aut. Do kolizji doszło na wysokości skrzyżowania z Fikakowe - informuje Radek.

Radek

08:10

Powodem utrudnień w Gdyni są dwie kolizje: jedna na Chwarzczyńskiej, gdzie zderzyły się dwa auta i blokują lewy pas, a druga stłuczka na Wielkopolskiej za stacją paliw.

08:03

Gdynia: Duże zagęszczenie na Chwarznieńskiej, jednak inne drogi dojazdowe do i z obwodnicy są przejezdne.

16.12.2014

20:07

Wypadek w Rumi- na ulicy Dębogórskiej są objazdy.

Bart 86

19:51

Wypadek samochodu osobowego z tirem w Redzie. Do zdarzenia doszło przed wiaduktem w stronę Gdyni. Jeden pas ruchu jest zamknięty. Uwaga! Jest ślisko!

16:26

Wypadek w Gdyni na ul.Gdańskiej - na wysokości stacji Orlen. Korek w kierunku Gdańska - informuje Adam.

16:03

Wypadek na krajowej "szóstce" przy Zrywie w Wejherowie w kierunku Redy. W zdarzeniu brały udział trzy samochody osobowe, jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Korek od skrzyżowania krajowej szóstce z ul. Chopina do Zrywu.

15:44

Adrian informuje: Z Luzina do Wejherowa płynnie, sucha nawierzchnia.

15:41

Na krajowej szóstce na wysokości przystanku SKM Wejherowo Śmiechowo doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Utrudnienia na pasie w kierunku Gdańska - informuje Radek.

Radek

15:12

W okolicach ul. Orzeszkowej na światłach ruch zaczyna gęstnieć.

Długi6662

14:46

Awaria sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu al.Grunwaldzkiej i trasy Słowackiego przy Galerii Bałtyckiej w Gdańsku- informuje Przemek.

12:42

Jak informuje Dzień Na Żywo: Na Słowackiego zderzyło się sześć aut- trzy samochody znajdują się na poboczu, a trzy nadal znajdują się na jezdni. Pas Słowackiego w kierunku Gdańska jest zablokowany. Na miejscu działa już Straż Pożarna.

12:07

Brak doniesień o utrudnieniach na drogach jest dobrą wiadomością. Jednak, jeśli coś się przydarzy, to... Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego! Najwytrwalszych nagradzamy badaniem technicznym!

11:32

Płynnie jedziemy z Obwodnicy w kierunku Estakady - mówi Adrian.

Adrian

11:31

Stłuczka na Obwodnicy Trójmiasta na zjeździe na ulicę Wielkopolską - informuje Adrian.

Adrian