Informacje z dróg

29.01.2015

10:56

Jak informuje Dzień Na Żywo - Doszło do wypadku na Niepodległości w Sopocie. Kobieta wjechała w tył jadącego przed nią dostawczaka. Prawy pas Niepodległości na wysokości Caritasu, kierunek Gdańsk zablokowany. Ruch odbywa się lewym pasem. Na miejscu straż pożarna i policja.

10:13

Na skrzyżowaniu Chłopskiej - Piastowskiej w Gdańsku nie działa sygnalizacja. Stoją tam też 4 rozbite samochody - informuje Karol.

09:54

  • Na ul. Migowskiej w Gdańsku wybuchł pożar. Na miejscu działają 3 jednostki straży pożarnej - informuje Karol.

08:39

W Gdyni gęsto na dojazdówkach do estakady, czyli na Kwiatkowskiego i Unruga. Ciasno też na Hutniczej, korek na Morskiej od estakady. Trochę czasu kierowcy stracą także na ul. Chwarznieńskiej do Witomina. Kiepsko na Janka Wiśniewskiego.

07:58

Bardzo dobre warunki do jazdy na Obwodnicy Trójmiasta. Korzystajcie!

28.01.2015

17:51

Kolizja dwóch pojazdów - Rumia skrzyżowanie Gdańska - Pomorska - informuje KS Mobil i Klaudia - Na miejscu działa straż oraz pogotowie, skrzyżowanie jest nieprzejezdne - dodaje Karol.

17:45

Zdarzenie drogowe na Obwodnicy za zjazdem z Estakady w kierunku Gdańska. Utrudnienia w ruchu - KS Mobil

16:15

Na trasie Łężyce - Rumia wywróciła się betoniarka. Mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Dorys-Car

16:00

Jak informuje Radio Gdańsk - Na trasie z Redy do Pucka na Rekowskiej Górce, tuż za zakrętem stoją dwa samochody, w jednym z nich kierowcy wymieniają oponę. Nie ustawili żadnego znaku. Trzeba zdjąć nogę z gazu!

15:01

Korek w Gdyni na ul. Sopockiej. Duże zagęszczenie ruchu na ul. Hutniczej i ul. Kwiatkowskiego w stronę Obłuża.

Na Trójmiejskiej Obwodnicy bez utrudnień.

13:36

Stłuczka na obwodnicy niedaleko zjazdu na Jabłoniową.

12:28

Korek na Spacerowej w Gdańsku.

11:54

Aktualnie bez utrudnień na lokalnych drogach, ale jeśli coś się zmieni to... Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

11:00

Na obwodnicy w kierunku Gdyni przed zjazdem na Szadółki stoi samochód na światłach awaryjnych - informuje Radio Gdańsk. Prosimy o zachowanie ostrożności.

09:01

W Gdyni stoi Chwaszczyńska. Także na Chwarznieńskiej przed Rolniczą ciągnie się korek. Kiepska sytuacja również na Unruga w kierunku estakady.