Informacje z dróg

14.01.2015

11:40

Warunki na drogach są bardzo dobre. Krajowa "6" w pełni przejezdna, również bez utrudnień na trójmiejskiej obwodnicy.

09:51

Kierowcy jadący ul. Armii Krajowej w kierunku centrum wciąż tracą sporo czasu. W tej chwili jest to najbardziej zakorkowana ulica w Trójmieście.

08:28

Gdynia: Samochody bardzo wolno przemieszczają się w stronę centrum od obwodnicy do estakady. W miarę możliwości omijajcie ul. Morską.

08:01

Gdynia jest zakorkowana. Standardowo, zatkana jest ul. Chwaszczyńska, zator ciągnie się aż do Sopockiej. Kiepsko również na Chwarznieńskiej, tam kierowcy stoją od obwodnicy aż do Witomina.

07:48

Na ulicy Przemysłowej w Wejherowie trwają drobne prace drogowe związane ze studzienką kanalizacyjną.

Ania

13.01.2015

21:41

Samochód osobowy wpadł na torowisko tramwajowe w Gdańsku

Mirek

17:07

Zdarzenie drogowe na Obwodnicy w kierunku Gdańska, za zjazdem z Estakady. Uszkodzone dwa samochody. Służby na miejscu. Są utrudnienia w ruchu - informuje KS Mobil.

16:38

Korek na obwodnicy do węzła Kowale w kierunku Gdańska. Zjazd na Kowale również się korkuje. Korek spowodowała kolizja do jakiej doszło między ul. Starowiejską a ul. Zeusa.

16:24

Światła na ul. Wielkopolskiej działają.

16:14

Estakada Kwiatkowskiego przed Obłużem jest zakorkowana.

15:50

Duże zagęszczenie ruchu, ale wciąż przejezdnie na "6" w kierunku Gdyni na wysokości Gościcina.

15:48

Światła na ul. Wielkopolskiej nie działają.

15:28

Jak informuje Radio Gdańsk - Na drodze w kierunku Gdańska zaraz przed Chwarznem stoi uszkodzona osobówka. Zdaniem kierowców zepsutego samochodu nie widać sprzed wzniesienia, dlatego należy zachować dużą ostrożność wyjeżdżając z Trasy Kwiatkowskiego. Na pasie w kierunku Gdyni, na wysokości Owczarni, w jezdni są dwie dziury.

15:03

Na trójmiejskiej obwodnicy ruch odbywa się bez przeszkód, jednak drogi są dość śliskie.

W samej Gdyni większe zagęszczenie ruchu na ul. Hutniczej w stronę Rumi.

11:49

Pozwól nam poinformować kierowców o utrudnieniach na drogach! Czekamy na zgłoszenia pod numerem 691 699 431 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego! Najwytrwalszych nagradzamy badaniem technicznym samochodu osobowego!