Politycy nie zabijajcie polskich mediów

11.07.2024 11:00 7 PM/KPP Wejherowo

Śmiertelny wypadek. Sprawdzali miejsce zdarzenia

fot. Wejherowo998

Wejherowscy policjanci badali wczoraj miejsce wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł 31-letni kierujący. Obecni tam członkowie komisji sprawdzali infrastrukturę drogową m.in. pod kątem prawidłowości w jej oznakowaniu.

W środę (10 lipca) przed południem w Gościcinie odbyło się spotkanie zespołu zajmującego się wyjaśnieniem i badaniem przyczyn wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym.

Jest to specjalna procedura, którą rozpoczyna się w momencie, kiedy dochodzi do wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Członkowie komisji weryfikują, czy infrastruktura drogowa mogła mieć jakikolwiek wpływ na ten wypadek - informuje asp. Karolina Pruchniak, zastępca oficera prasowego z KPP Wejherowo.

Przypominamy, że 6 lipca o godz. 3.25 w Gościcinie na ul. Lęborskiej doszło do tragicznego wypadku.

Kierujący pojazdem hyundai 31-letni mężczyzna z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem man. Kierowca pojazdu hyundai poniósł śmierć na miejscu zdarzenia - dodaje asp. Karolina Pruchniak.

Świadkowie wypadku mogą kontaktować się z wejherowskimi policjantami telefonicznie pod numerem 47 742 97 94 mailowo [email protected] (w temacie maila wpisać datę i miejsce zdarzenia).

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...