Politycy nie zabijajcie polskich mediów

09.07.2024 14:33 6 PM

Zatrzymali złodziejkę rowerów. Grodzi jej do 5 lat więzienia

Fot. KPP Wejherowo

Za kradzież dwóch rowerów o łącznej wartości prawie 6 tysięcy złotych odpowie 27-latka. Kobieta usłyszała zarzuty za popełnione przestępstwa i grodzi jej do 5 lat więzienia.

W ubiegłym tygodniu policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie zatrzymali 27-letnią sprawczynię kradzieży dwóch rowerów, do których doszło w czerwcu i lipcu w Wejherowie.

— Wartość utraconych rowerów to prawie 6 tysięcy złotych. Policjanci pracując intensywnie nad sprawą ustalili tożsamość i doprowadzili zatrzymaną do wejherowskiej komendy. Kobieta została przesłuchana przez śledczych i usłyszała zarzuty za kradzieże rowerów* - informuje asp. Karolina Pruchniak, zastępca oficera prasowego z KPP Wejherowo.

Jednoślady o łącznej wartości prawie 6 tysięcy złotych wróciły do swoich właścicieli, a o dalszym losie zatrzymanej zadecyduje sąd. Teraz za popełnione przestępstwa grozi jej kara do 5 lat więzienia.

W trosce o mieszkańców powiatu policjanci apelują do wszystkich rowerzystów, aby nie zostawiali swoich cennych jednośladów bez nadzoru oraz zabezpieczali je przed kradzieżą - dodaje asp. Karolina Pruchniak.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...