Politycy nie zabijajcie polskich mediów

08.07.2024 13:34 35 PM

Samochód w rowie. Kierująca volkswagenem zajechała mu drogę

Fot. OSP Wejherowo

Nie zachowała szczególnej ostrożności podczas manewru wyprzedzania, w wyniku czego zajechała drogę kierującemu pojazdem ford focus. Została ukarana mandatem. O zdarzeniu poinformowała nas Czytelniczka.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (7 lipca) po godzinie 17:00 na trasie Wejherowo – Piaśnica.

Kierująca pojazdem volkswagen tiguan jadąc w kierunku miejscowości Wejherowo nie zachowała szczególnej ostrożności podczas manewru wyprzedzania, w wyniku czego zajechała drogę kierującemu pojazdem ford focus, który był także w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania - informuje asp. Karolina Pruchniak, zastępca oficera prasowego z KPP Wejherowo.

Jak podaje policja kierujący pojazdem ford chcąc uniknąć zderzenia zahaczył o tylny narożnik pojazdu vw, a następnie zjechał do przydrożnego rowu.

Kierująca pojazdem vw ukarana mandatem karnym 3 tys. zł.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...