Politycy nie zabijajcie polskich mediów

09.07.2024 12:34 29 PM

Miał dokonywać wskrzeszeń. Kontrowersyjny ksiądz przyjedzie na rekolekcje

Fot. ojciecjohnbashobora.pl

Ksiądz z Ugandy, popularny w Polsce, między innymi dzięki doniesieniom o wskrzeszeniach, których miał dokonać, przyjedzie na rekolekcje do Gdańska. Wydarzenie Wake Up Gdańsk jest biletowane i odbędzie się w najbliższy weekend.

John Bashobora to katolicki ksiądz z Ugandy, znany z prowadzenia rekolekcji i uzdrowień w wielu krajach, w tym w Polsce. Jest członkiem Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny. Znany jest przede wszystkim z organizacji rekolekcji charyzmatycznych, które przyciągają tysiące wiernych. Jego posługa skupia się na modlitwie o uzdrowienie, w której towarzyszą często świadectwa licznych cudownych uzdrowień i nawróceń.

Ks. Bashobora jest szczególnie popularny w Polsce, gdzie regularnie prowadzi rekolekcje. Najbliższe odbędą się pod nazwą Wake Up Gdańsk w Gdańsku w Hali Olivia - będą trwały od piątku (12 lipca) do niedzieli (14 lipca).

W programie rekolekcji przewidziane są m.in. konferencje, uwielbienie, Msza Święta i adoracja z modlitwą o uzdrowienie.

Bilet na wydarzenie kosztuje 120 zł. Obowiązuje również dress code. Jak czytamy w regulaminie wydarzenia należy unikać m.in. sukienek oraz bluzek z odkrytymi ramionami i plecami, zbyt wyciętego dekoltu, spódniczek i sukienek mini, czy krótkich spodenek.

Materiał z rekolekcji Johna Bashobory.

Organizatorami wydarzenia są Archidiecezja Gdańska, Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Brygidy w Gdańsku oraz Dom Zakonny Braci Mniejszych Kapucynów w Gdańsku.

mat.pras.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...