Politycy nie zabijajcie polskich mediów

08.07.2024 16:00 14 TS/KPP Wejherowo

Powiat wejherowski: Wynajęli garaż i ukrywali w nim narkotyki

źródło: KPP Wejherowo

Zarzuty udziału w obrocie znaczną ilością narkotyków usłyszało dwóch dwudziestoparolatków z powiatu wejherowskiego. Mężczyźni wynajęli garaż, w którym ukrywali narkotyki.

Wejherowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że dwóch mieszkańców powiatu wejherowskiego może ukrywać znaczną ilość narkotyków. Kryminalni udali się pod wytypowane adresy i sprawdzili zarówno mieszkania jak i ustalony wynajęty garaż.

W trakcie przeszukania mundurowi znaleźli blisko 400 gramów środków odurzających w postaci amfetaminy, marihuany oraz tabletek ekstazy. Policjanci zatrzymali 27-latka i 21-latka - informuje asp. Karolina Pruchniak, zastępca oficera prasowego w Komendzie Powiatowej Policji w Wejherowie.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty udziału w obrocie znaczną ilością narkotyków, za co grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat. Wobec mężczyzn sąd w sobotę zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...