Politycy nie zabijajcie polskich mediów

01.07.2024 11:00 1 TS

W Wejherowie wraca kino pod chmurką. Znamy repertuar. Pierwszy seans już 5 lipca

źródło: UM Wejherowo

Osiem filmów zaprezentowanych zostanie w Wejherowie podczas tegorocznego Kina pod Gwiazdami. Pierwszy seans w nowym miejscu już w piątek, 5 lipca 2024 roku.

Podczas tegorocznych wakacji Wejherowskie Kino pod Gwiazdami 2024 zagości w trzech lokalizacjach. Inauguracja plenerowego oglądania seansów na dużym ekranie odbędzie się na placu Jakuba Wejhera. Na początek miasto zaprasza na film 'W Trójkącie'. Produkcja w reżyserii Rubena Östlunda (również jest autorem scenariusza) opowiada historię młodej pary, która po zatonięciu luksusowego jachtu walczy z pozostałymi pasażerami o przetrwanie na bezludnej wyspie.

W lipcu, ale to już w amfiteatrze w Parku Miejskim, widzowie będą mogli jeszcze obejrzeć: 'Kochanice Króla Jeanne Du Barry' (12 lipca), 'Strefa interesów' (19 lipca), 'Zupa Nic' (26 lipca).

Natomiast w sierpniu wyświetlone zostaną: 'Bracia ze stali' (2 sierpnia, amfiteatr), 'Dream Scenario' (9 sierpnia, amfiteatr), 'Wiki i jej sekret' (16 sierpnia, amfiteatr) i 'Piosenka o Miłości' (23 sierpnia, Park Miejski - Kino Samochodowe).

Na wszystkie seanse jest wstęp wolny. Początek o godz. 20.30.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...