Politycy nie zabijajcie polskich mediów

21.06.2024 14:48 7 PM/Pomorska Policja

17-latek ugodził nożem trzech kolegów ze szkoły

Fot. Pomorska Policja

Nastolatek ugodził nożem trzy osoby w wieku 14, 16 i 17 lat. Ranni trafili do szpitala, a sprawcę kilkanaście minut po zdarzeniu zatrzymali policjanci.

Do zdarzenia doszło w piątek (21 czerwca) rano w Żukowie (powiat kartuski). Jak ustalili policjanci nastolatkowie zostali zaatakowani w parku dziś po godzinie 9. Zatrzymany 17-latek to ich kolega ze szkoły. Jak wstępnie ustalili policjanci między uczniami doszło do nieporozumienia, 17-latek nagle ranił małoletnich nożem i uciekł z miejsca zdarzenia.

Policjanci zabezpieczyli nóż, którym ranił pokrzywdzonych i doprowadzili 17-latka do jednostki Policji. Pokrzywdzeni z obrażeniami nie zagrażającymi ich życiu zostali przewiezieni do szpitala – informuje Pomorska Policja.

Sprawca został zatrzymany na przystanku autobusowym gdy zamierzał wsiąść do nadjeżdżającego autobusu.

Jak podaje policja życiu ranionych chłopców nic nie zagraża. Szczegóły zdarzenia ustalają mundurowi.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...