Politycy nie zabijajcie polskich mediów

23.06.2024 09:00 1 WGC

Laryngolog na NFZ w Wejherowie. Sprawdzamy najbliższe terminy

fot. Canva / zdjęcie poglądowe

Terminy na NFZ są zależne od przypadku, z jakim zgłasza się pacjent. NFZ wyróżnia przypadki stabilne i pilne. Jakie są kolejki do laryngologa w Wejherowie?

Poradnia otolaryngologiczna w Szpitalach Pomorskich Sp. z o. o. w Wejherowie wskazuje, że w normalnym trybie dostaniemy się do laryngologa 8 listopada 2024 r. (stan na 19 czerwca). To oznacza, że na wizytę poczekamy blisko 5 miesięcy. Termin ten obowiązuje także w przypadku rejestracji dzieci. Przypadek pilny na NFZ może być w tej placówce skonsultowany 29 września 2024 r. Szybciej skorzystamy z wizyty w trybie pilnym w poradni otolaryngologicznej przy ul. Stefana Żeromskiego 2 - najbliższy termin to 27 czerwca 2024 r. (stan na 19 czerwca).

Terminy do laryngologa w okolicy

W Rumi w trybie pilnym dostaniemy się do laryngologa 15 lipca 2024 r. Przypadek stabilny może być skonsultowany najszybciej 22 lipca br. (stan na 19 czerwca).

Jak sprawdzić dostępne terminy na NFZ?

Dostępne terminy do specjalistów na Narodowy Fundusz Zdrowia można sprawdzić za pomocą specjalnej strony internetowej. Znajdziemy tam informator o terminach leczenia.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...