10.06.2024 13:30 0 ACH

Za nami festyn charytatywny Fundacji Kasztanek. Znamy kwotę ze zbiórki!

mat. TTM

Nowoutworzona Fundacja Kasztanek zorganizowała w niedzielę charytatywny festyn rodzinny. Na gości czekała masa atrakcji – dmuchańce, biżuteria handmade, domowe ciasta, a nawet stoisko z masażem. Imprezę wsparło wiele lokalnych firm, a także długa lista osób prywatnych, którzy chcieli dołożyć swoją cegiełkę do tego wydarzenia.

Pomaganie jest ważne. Jak pomagamy, to zawsze otrzymujemy to samo, zawsze liczymy, że wróci to do nas ze zdwojoną siłą – mówi Iwona Woźniak, właścicielka firmy cateringowej, która na festyn przygotowała m.in. grochówkę i watę cukrową.

Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na organizację letnich warsztatów integracyjnych dla podopiecznych fundacji.

Będzie to w sumie sześć tygodni warsztatów, które odbędą się zarówno w naszej fundacji, jak i poza nią. Planujemy wyjazdy na hipoterapię, alpakoterapię oraz dogoterapię – wymienia Katarzyna Szlas, prezeska Fundacji Kasztanek.

Podczas festynu udało się zebrać łącznie kwotę 10 521 zł i 1 euro.

Fundację można wspierać przez cały rok wpłacając darowiznę na konto fundacji lub dedykowaną zrzutkę. Kasztanek organizuje również licytacje charytatywne na Facebooku.

Link do ZRZUTKI i LICYTACJI

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...