09.06.2024 16:00 2 TS

Za nami pierwszy tegoroczny pchli targ w Wejherowie. Sprawdźcie kiedy następne

źródło: telewizjattm.pl

Na Osiedlu Przyjaźni w Wejherowie odbył się pierwszy z tegorocznych pchlich targów. Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem zarówno po stronie wystawców, jak i mieszkańców, którzy szukali interesujących dla nich przedmiotów.

W niedzielę, 9 czerwca 2024 roku, wśród oferowanych przedmiotów używanych były m.in. sprzęty AGD, elektronika, sprzęt fotograficzny, wędkarski, sportowy, instrumenty muzyczne, antyki, przedmioty kolekcjonerskie, odzież, artykuły dekoracyjne, drobne rękodzieło, biżuteria, zabawki, książki, płyty, kasety, bądź używane części zamienne urządzeń domowych lub narzędzi.

Tak jak w poprzednich edycjach nie obowiązywały wcześniejsze zapisy. Kolejne edycje w tym roku odbędą się - 14 lipca, 11 sierpnia oraz 8 września.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...