24.05.2024 15:00 0 ab

IV liga. Gryf Wejherowo i MKS Władysławowo powalczą na wyjeździe o kolejne punkty

fot. TTM

W ramach 30. kolejki IV ligi gr. pomorskiej o kolejne punkty, tym razem na wyjeździe, powalczą piłkarze Gryfa i MKS-u. Żółto-czarni zagrają w Gdańsku, a piłkarze z Władysławowa powalczą o zwycięstwo z Powiślem Dzierzgoń.

Gryfici po 29. meczach z dorobkiem 42 pkt. zajmują ósme miejsce. Ich najbliższym rywalem będzie Gedania II Gdańsk. Przeciwnik żółto-czarnych do tej pory zgromadził 22 pkt. i w tabeli plasuje się na 16. pozycji.

W rundzie jesiennej Gryf rozbił przed własną publicznością gdańską drużynę 5:1. Zdecydowanym faworytem tego meczu wydają się zatem wejherowianie.

Mecz pomiędzy Gryfem, a Gedanią II Gdańsk zaplanowany został na sobotę, 25 maja 2024 r. Początek spotkania o godz. 16:30 na stadionie w Gdańsku.

Nieco trudniejsze zadanie, przynajmniej w teorii, będą mieć piłkarze MKS-u. Zawodnicy z Władysławowa jak na razie zgromadzili 30 punktów. W tabeli zajmują 13. miejsce i wciąż nie mogą być pewni utrzymania.

Ich najbliższy rywal, czyli Powiśle Dzierzgoń, dotychczas uzbierał 33 punkty, a w tabeli znajduje się jedną pozycję wyżej od MKS-u. W jesiennym meczu piłkarze z Władysławowa przegrali u siebie z Powiślem 0:2. Zawodnicy MKS-ubędą chcieli zapewne zrewanżować się za ubiegłoroczną porażkę, choć z pewnością nie będzie im łatwo.

Spotkanie MKS-u z Powiślem Dzierzgoń już w sobotę, 25 maja 2024 r. Początek meczu w Gdańsku zaplanowany został na godz. 16.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...