20.05.2024 16:00 4 ab

Ogromny sukces 18-letniej zawodniczki GOSRiT Luzino. Mieszkanka Kębłowa wicemistrzynią Polski!

fot. GOSRiT Luzino

Żaneta Stenka z GOSRIT Luzino nie zwalnia tempa. 18-letnia mieszkanka Kębłowa podczas ostatnich Mistrzostw Polski w kickboxingu w formule low kick zdobyła wicemistrzostwo i tym samym może dołożyć sobie kolejny krążek do swojej bogatej medalowej kolekcji.

Mistrzostwa Polski w kickboxingu w formule low kick odbyły się w weekend 17-19 maja 2024 r w w Starachowicach (woj. świętokrzyskie). Luziński GOSRiT podczas zawodów reprezentowała Żaneta Stenka pod okiem trenera Rafała Karcza.

W turnieju w Miejskiej Hali Sportowej w Starachowicach wzięło udział ponad 350 juniorów i młodzieżowców ze 104 polskich klubów zrzeszonych w Polskim Związku Kickboxingu. W kategorii junior starszy (+70kg) srebrny medal zdobyła Żaneta Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino), ustępując tylko Roksanie Chrzanowskiej (MAX BOXING KLUB Nowe Miasteczko).

Warto dodać, że nie był to pierwszy medal zdobyty przez 18-letnią mieszkankę Kębłowa w ostatnim czasie. Na początku marca 2024 r. zawodniczka GOSRIT zdobyła złoto podczas mistrzostw Polski w Mińsku Mazowieckim w formule kick-light w kategorii junior (+70kg).

Żaneta Stenka zdobywa tytuł wicemistrzyni Polski w kickboxingu w formule low-kick – napisał luziński klub w swoich mediach społecznościowych.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...