15.05.2024 15:00 23 TS

Baseny w 'Wodnych Ogrodach' niebawem ponownie zostaną otwarte. Miasto podało datę!

źródło: telewizjattm.pl (archiwum)

Miłośnicy wodnych szaleństw niebawem będą mogli ponownie skorzystać z atrakcji w centrum integracji społecznej 'Wodne Ogrody'. Władze Wejherowa podały oficjalną datę otwarcia basenów.

'Wodne Ogrody', to kompleks otwartych basenów. Na terenie obiektu znajdują się między innymi trzy zjeżdżalnie. Ta najdłuższa liczy 102 metry. Nie brakuje tutaj też basenów, brodziku dla dzieci i jacuzzi z podgrzewaną wodą. Po przerwie jesienno-zimowej władze miasta poinformowały, kiedy będzie można ponownie korzystać z parku wodnego.

Przed nami długi weekend majowo-czerwcowy związany z Bożym Ciałem. Właśnie w tym czasie chcemy otworzyć 'Wodne Ogrody'. Zapraszamy od środy, 29 maja, od godz. 10 do godz. 20 każdego dnia. W tym roku mamy dodatkową atrakcję, saunę - mówi w rozmowie z Twoją Telewizją Morską Arkadiusz Kraszkiewicz, zastępca prezydenta Wejherowa.

Za bilet normalny trzeba zapłacić: 40 zł (za godzinę), 80 zł (do trzech godzin) albo 100 zł (za cały dzień). W przypadku ulgowej wejściówki (dzieci do 16. roku życia, uczniowie, studenci, emeryci, kombatanci, niepełnosprawni, karta dużej rodziny) ceny kształtują się - 32 zł, 64 zł oraz 80 zł.

Przypominamy tym wszystkim, którzy nie mają, aby wyrobili Wejherowską Kartę Mieszkańca, a ci co ją posiadają sprawdzili jej ważność, czy trzeba ją aktualizować. Na 'Wodnych Ogrodach' z kartą jest 50 proc. zniżka, tak jak to było w 2023 roku - dodaje Kraszkiewicz.

W 2024 roku z atrakcji parku wodnego będzie można korzystać do końca września.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...