14.05.2024 12:00 3 ab

Rusza modernizacja ul. Sienkiewicza. Uwaga na utrudnienia w ruchu

fot. UM Rumia

We wtorek, 14 maja 2024 r., rozpoczęła się modernizacja ul. Sienkiewicza na odcinku od ul. Żwirki i Wigury do ul. Starowiejskiej w Rumi. Będą utrudnienia w ruchu drogowym.

Zakres prac obejmie m.in. regulację wysokościową studzienek oraz ułożenie nowej warstwy wierzchniej asfaltu. Roboty drogowe powinny potrwać do czwartku 16 maja włącznie i wiążą się z koniecznością wyłączenia wspomnianego odcinka z ruchu samochodowego.

Nie będzie możliwy przejazd oraz wjazd i wyjazd z posesji zlokalizowanych przy ul. Sienkiewicza. Na czas robót nie należy parkować pojazdów na modernizowanej ulicy. Prosimy o zachowanie ostrożności i z góry przepraszamy za utrudnienia – informuje rumski magistrat.

Przypomnijmy, że koszt inwestycji wyniesie ponad 330 tysięcy złotych. Podmiotem odpowiedzialnym za jej wykonanie jest Firma Budowlano-Drogowa MTM SA.

W razie pytań lub wystąpienia nieprzewidzianych trudności prosimy o kontakt z Referatem Inwestycji Drogowych Urzędu Miasta Rumi pod numerem telefonu 58 679 65 43 – informują urzędnicy z Rumi.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...