14.05.2024 07:00 5 źródło KMP Gdynia

Policja poszukuje mężczyzn. Mogą mieć związek z kradzieżą

fot. KMP Gdynia

Policjanci prowadzą czynności w sprawie kradzieży artykułów spożywczych, do których doszło w sklepie w Gdyni. Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osoby proszony, jest o kontakt z policją.

Do zdarzenia doszło 1 marca 2024 r. Związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunek został uchwycony na kamerach.

Z monitoringu wynika, że mężczyzna ma około 30-35 lat, jest szczupłej budowy ciała . W dniu zdarzenia miał na sobie czarną bluzę , spodnie koloru czarnego, czarną czapkę z białym napisem oraz buty koloru szarego. Drugi z mężczyzn ma około 30-35 lat w dniu zdarzenia ubrany był w jasną czapkę koloru jasnego, czarną kurtkę, na sobie miał plecak koloru czarno-czerwonego, ciemne spodnie oraz buty – mówi oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni, podkom. Jolanta Grunert.

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni-Karwiny pod nr tel. 47-74-21-455 (dyżurny komisariatu) lub na numer alarmowy 112.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...