13.05.2024 16:00 4 ab

Stowarzyszenie Romów i Mniejszości Narodowych zaprasza na wyjątkowy Dzień Dziecka

zdjęcie ilustracyjne

Już w piątek, 24 maja 2024 r. w Kąpinie odbędzie się impreza skierowana do dzieci niepełnosprawnych z okazji Dnia Dziecka. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Romów i Mniejszości Narodowych w Bolszewie.

Dzień Dziecka dla dzieci niepełnosprawnych odbędzie się przy wiacie naprzeciwko kościoła w Kąpinie. Start imprezy o godzinie 11.

Jak zapowiadają organizatorzy, tego dnia nie zabraknie wielu atrakcji. Będzie konkurs, pieczenie kiełbasek, stoisko z watą cukrową i popcornem, i wiele innych łakoci. W tym dniu odwiedzą uczestników alpaki i kucyki.

Zapewniamy miło spędzony czas przy muzyce i tańcach romskich. Wszystkich ludzi dobrego serca zapraszamy do współpracy. Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. Bądźmy w tym dniu razem i zróbmy wspólnie coś dobrego dla dzieci niepełnosprawnych – mówi Ryszard Czajkowski, prezes Stowarzyszenia Romów i Mniejszości Narodowych w Bolszewie.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...