13.05.2024 12:30 18 ab

Wypadek na skrzyżowaniu na 'krokowskiej szosie'. Matka z dziećmi trafiła do szpitala

Włącz filmik

fot. OSP Leśniewo

Kolejny poważny wypadek w poniedziałkowy poranek (13.05.2024 r.), tym razem w Wielkiej Piaśnicy. Na skrzyżowaniu z DW218 z drogą na Leśniewo zderzył się dostawczak z osobówką. Są poszkodowani.

AKTUALIZACJA, 13.05.2024

Policja z KPP Puck podała wstępne przyczyny wypadku.

32-letnia mieszkanka powiatu wejherowskiego, kierująca skodą, nie ustąpiła pierwszeństwa w związku ze znakiem "STOP", jadącemu w kierunku miejscowości Krokowa, 41-letnienu mieszkańcowi powiatu puckiego – informuje oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Pucku, asp. szt. Joanna Samula-Gregorczyk.

Za spowodowanie wypadku 32-letniej kobiecie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Wcześniej pisaliśmy...

Wypadek miał miejsce ok. godz. 10 na trasie Wejherowo-Krokowa (tzw. krokowska szosa). Na miejsce zdarzenia wysłana została straż pożarna, policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

– Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia samochodu dostawczego i osobowego. W tym pierwszym podróżował mężczyzna, a w drugim kobieta z dwójką dzieci – mówi kpt. Krzysztof Minga, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Pucku.

Matka z dziećmi trafiła na obserwację do szpitala, a kierowca pozostał na miejscu bez poważniejszych obrażeń. W działaniach poza JRG Puck, brali udział również strażacy z JRG Wejherowo oraz OSP Leśniewo.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...