13.05.2024 12:00 11 ab

Kraksa na skrzyżowaniu. Na trasie Wejherowo - Reda zderzyły się cztery auta

fot. kamery Nadmorski24.pl

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek, 13 maja 2024 r. na trasie Wejherowo - Reda. Na skrzyżowaniu ul. Orzeszkowej z DW 468 (dawn. DK6) zderzyły się cztery osobówki.

Informacje o kolizji wpłynęły do służb ok. godz. 8.30. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do kolizji czterech aut. Na miejsce zdarzenia udali się strażacy oraz policjanci ruchu drogowego, którzy ustalili wstępne okoliczności zdarzenia.

66-letnia kierująca samochodem nissan jadąc w kierunku Redy, nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego jej mercedesa, którym kierował 45-latek. W wyniku czego najechała na jego tył. Uderzony samochód przesunął się na jezdni i uderzył w opla, którym kierował 61-latek. Ten następnie wjechał w audi kierowane przez 19-latka – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie.

Wszyscy kierowcy okazali się trzeźwi. 66-lata sprawczyni została ukarana mandatem i punktami karnymi za spowodowanie całej kolizji. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...