11.05.2024 15:00 2 ab

III liga. Wikęd grał z Cartusią. '30 minut dobrej gry okazało się za mało na Kartuzy'

W ramach 29. kolejki trzecioligowych zmagań Wikęd Luzino grał na wyjeździe z Cartusią Kartuzy. Kibice bramek w meczu jednak nie uświadczyli, a spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Dla piłkarzy z Luzina piątkowy mecz był jednym z ważniejszych w tym sezonie. Na sześć spotkań przed zakończeniem rozgrywek, luzinianie w tabeli plasowali się na przedostatnim miejscu z 20 "oczkami". By realnie myśleć o utrzymaniu, musieli w spotkaniu z Castusią wygrać, w najgorszym razie zremisować.

Przed rozpoczęciem meczu, pozytywnie luzińskich zawodników motywować mógł wynik jesiennego starcia pomiędzy tymi drużynami. Wówczas to Wikęd wygrał u siebie z drużyną z Kartuz 3:1, a wszystkie bramki padły w drugiej połowie.

Zwyciężyć piłkarzom z Luzina tym razem jednak się nie udało. W pierwszej połowie sytuacje do strzelenia zwycięskiego gola dla Wikędu były, ale swoje okazje mieli też gospodarze.

W drugiej połowie aktywniejsi okazali się goście, jednak obrona Cartusii tego dnia nie zawiodła. Mecz ostatecznie zakończył się bezbramkowym remisem.

W tabeli Wikęd z 21 pkt. zajmuje bez zmian przedostatnie miejsce. W 30. kolejce piłkarze z Luzina podejmować będą rezerwy Pogoni Szczecin.

Niestety nie udało się wygrać w Kartuzach. Tylko remisujemy 0-0. 30 minut dobrej gry okazało się za mało na Kartuzy – podsumował Wikęd Luzino w swoich mediach społecznościowych.

Cartusia Kartuzy - Wikęd Luzino 0:0

Wikęd (skład wyjściowy): Staniszewski - Żolik, Wicki (c), Zalov, Gach, Sobków, Machalek, Fiedosewicz, Krefft, Wachowiak, Petk

Wikęd (rezerwowi): Gołoś, Skurat, Regulski, Ryk, Kwaśnik, Wilczyński, Galas, Mienik

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.