10.05.2024 13:00 1 ab

IV liga. Wyjazdowe mecze Gryfa Wejherowo i MKS-u Władysławowo

fot. MKS Władysławowo

W ramach 28. kolejki czwartoligowych rozgrywek bój o kolejne punkty stoczą na wyjeździe piłkarze Gryfa i MKS-u. Żółto-czarni zagrają w Malborku, a piłkarze z Władysławowa powalczą o zwycięstwo z rezerwami Gedanii.

Gryfici po 27. meczach z dorobkiem 36 pkt. zajmują jedenaste miejsce. Ich najbliższym rywalem będzie Pomezania Malbork. Przeciwnik żółto-czarnych do tej pory zgromadził 49 punktów i w tabeli plasuje się na 5. pozycji.

W rundzie jesiennej Gryf pokonał przed własną publicznością malborską drużynę 3:1. Trudno zatem wskazać zdecydowanego faworyta tego meczu, a samo spotkanie zapowiada się zatem na zacięte i ciekawe.

Mecz pomiędzy Gryfem, a Pomezanią zaplanowany został na sobotę, 11 maja 2024 r. Początek spotkania o godz. 13 na stadionie w Malborku.

O wiele łatwiejsze zadanie (przynajmniej na papierze) będą mieć piłkarze MKS-u. Zawodnicy z Władysławowa jak na razie zgromadzili 26 punktów. W tabeli zajmują 14. miejsce i wciąż nie mogą być pewni utrzymania.

Ich najbliższy rywal, czyli Gedania II Gdańsk, dotychczas uzbierał 20 punktów. W tabeli zajmuje trzecie miejsce od końca. W jesiennym meczu MKS u siebie z rezerwami Gedanii 0:2. Piłkarze z Władysławowa będą chcieli zatem zrewanżować się za ubiegłoroczną porażkę.

Spotkanie MKS-u z drugim "garniturem" Gedanii już w niedzielę, 12 maja 2024 r. Początek meczu w Gdańsku zaplanowany został na godz. 11.

Ważny mecz czeka nas w Gdańsku z rezerwami III-ligowej Gedani. Liczymy na udany rewanż i komplet punktów! – zapowiada MKS Władysławowo.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...