16.04.2024 09:00 8 ab

Śmiertelny wypadek w powiecie puckim. Osobówka uderzyła w drzewo

fot. KPP Puck

Tragiczny wypadek na trasie Dębki-Odargowo. Kierująca wjechała w drzewo i zmarła na miejscu.

Do zdarzenia drogowego doszło we wtorek, 16 kwietnia 2024 r. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pucku zgłoszenie o wypadku na trasie Dębki – Odargowo otrzymali w nocy ok. godz. 3.30.

Według wstępnych ustaleń, kierująca samochodem osobowym nie zachowała należytej ostrożności na łuku drogi, co spowodowało zderzenie z drzewem. Mimo szybkiej interwencji służb ratunkowych, kobieta kierująca pojazdem zmarła na miejscu – informuje oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Pucku, asp. szt. Joanna Samula-Gregorczyk.

Obecnie na terenie zdarzenia pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza, technik kryminalistyki oraz prokurator z Prokuratury Rejonowej w Pucku. Trwają czynności zmierzające do ustalenia tożsamości.

Policja pod nadzorem prokuratury bada szczegółowy przebieg i okoliczności zdarzenia – dodaje rzeczniczka puckiej policji.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...