11.04.2024 13:30 1 ab

Nowy komendant wejherowskiej straży pożarnej

fot. Sławomir Nagalski/KW PSP w Gdańsku

Pomorski komendant wojewódzki PSP st. bryg. Jacek Niewęgłowski powołał na stanowisko komendanta powiatowego PSP w Wejherowie mł. bryg. Krzysztofa Chlebickiego. Wręczenie decyzji odbyło się w piątek, 5 kwietnia 2024 roku, w siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Gdańsku.

Przypomnijmy, że powierzenie pełnienia obowiązków Chlebickiemu na stanowisko komendanta PSP Wejherowo odbyło się dwa miesiące wcześniej, czyli na początku lutego 2024 r.

Nowy szef wejherowskiej straży był naczelnikiem wydziału kwatermistrzowsko-technicznego wejherowskiej straży pożarnej. Wcześniej w tej jednostce pełnił też między innymi funkcję zastępcy naczelnika wydziału Operacyjno–Szkoleniowego.

Na stanowisku szefa komendy powiatowej zastąpił starszego brygadiera Jacka Niewęgłowskiego, który awansował na komendanta wojewódzkiej straży pożarnej w Gdańsku.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...