11.04.2024 15:00 8 ab

VIII edycja Galerii Wejherowskich Klamotów. W EkoFabryce w Wejherowie ponownie dadzą drugie życie przedmiotom

fot. archiwum

Meble, obrazy, zabawki, książki, sprzęt elektroniczny i nie tylko będzie można nabyć podczas VIII edycji Galerii Wejherowskich Klamotów. Wydarzenieodbędzie się w sobotę, 13 kwietnia 2024 roku, jak zwykle w EkoFabryce w Wejherowie. W galerii zdjęć możecie zobaczyć aktualny katalog produktów.

Galeria będzie czynna w godzinach 9-13. Kupując przedmioty, dajemy im drugie życie i tym samym wspomagamy organizacje charytatywne.

Przypominamy, że na miejscu nie ma obrotu gotówką. Uczestnik wydarzenia, który chce zabrać wybrany przedmiot do domu zobowiązany jest do okazania potwierdzenia przelewu darowizny pieniężnej dokonanej na rzecz jednej z fundacji/organizacji – informują urzędnicy z Wejherowa.

Darowiznę pieniężną w formie przelewu można dokonać:

  • podczas wydarzenia w aplikacji bankowej (na telefonie lub stanowisku komputerowym udostępnionym na miejscu),

  • przed wydarzeniem – dokonując przelewu na konto wybranej organizacji/fundacji (potwierdzenie przelewu do wglądu w dniu wydarzenia) kwota niewykorzystana zostanie zwrócona w formie bonu podarunkowego Galerii Wejherowskie Klamoty do wykorzystania na następnej edycji.

Katalog przedmiotów zostanie udostępniony 2 dni przed planowanym wydarzeniem. Przed wydarzeniem będzie możliwość obejrzenia pokazu przygotowanego przez Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych Tempora Militum. Natomiast w trakcie trwania galerii będzie możliwość skorzystania z usług fotografa.

Regulamin, lista fundacji/stowarzyszeń oraz pełny katalog produktów dostępne na stronie ZUK Wejherowo.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...