09.04.2024 16:00 0 PM

Marcin miał udar. Potrzebuje środków na rehabilitacje

Fot. zrzutka.pl

Marcin Langer to mieszkaniec Choczewa, cztery miesiące temu miał udar. Powstała zbiórka pieniędzy na jego rehabilitację, dzięki niej będzie mógł kontynuować leczenie i powalczy o powrót do zdrowia.

Od udaru Marcina minęły 4 miesiące. Pierwsze miesiące są najtrudniejszym okresem ciężkiej intensywnej rehabilitacji przywracającej, mowę i zdolność ruchową.

Dzięki zbiórce na " zrzutce", będzie mógł kontynuować leczenie w na turnusach rehabilitacyjnych zapewniających kompleksową usługę (rehabilitanci , neurologopeda), na ten czas nie stać nas na zapewnienie Marcinowi, sześciu pełnych miesięcy, które są tak bardzo istotne. Pomiędzy turnusami musimy zapewnić Jemu prywatną rehabilitację w tym logopedyczną w domu. Postępy są ogromne: Marcin zaczął samodzielnie chodzić i partykułować pojedyncze słowa. Naszym celem jest, aby zaczął budować zdania i w końcu mógł mówić – czytamy w opisie zbiórki.

Jak mówią bliscy mężczyzny, Marcin z każdym dniem robi coraz większe postępy, ale przed nim wciąż wiele miesięcy rehabilitacji.

Czas działa na naszą niekorzyść, bo im dalej od udaru, tym mniejsze szanse na znaczące postępy w rehabilitacji. Chcemy wykorzystać ostatni moment na bardzo intensywną i wzmożoną rehabilitację. Niestety koszty całej rehabilitacji są ogromne a ja robię co w mojej mocy, żeby pieniądze nie były przeszkodą, aby mój mąż wrócił do sprawności sprzed udaru – czytamy w opisie zbiórki.

LINK DO ZRZUTKI - https://zrzutka.pl/utkf95

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również: