02.04.2024 14:00 11 ab

Nie zapomnieli o podopiecznych Stowarzyszenia Przyjaciół Rodziny

fot. UM Wejherowo

Stowarzyszenie Przyjaciół Rodziny w Wejherowie po raz kolejny zorganizowało dla najmłodszych mieszkańców wyjątkowe spotkanie, tym razem z okazji świąt wielkanocnych. Nie zabrakło słodyczy, prezentów i świątecznej atmosfery.

Świąteczny poczęstunek dla podopiecznych Stowarzyszenia Przyjaciół Rodziny został zorganizowany w Domu Rodzinnym przy ul. Dworcowej w Wejherowie. Wśród gości znaleźli się zaprzyjaźnieni ze stowarzyszeniem darczyńcy, motocykliści i wolontariusze, także przedstawiciele władz miasta.

Przypomnijmy, że od ponad 30 lat misją Stowarzyszenia Przyjaciół Rodziny w Wejherowie jest pomoc osobom najbardziej potrzebującym, w szczególności dzieciom. W ostatnim czasie w Filharmonii Kaszubskiej odbyła się promocja filmu '30 lat cudu' opowiadającego o założycielce stowarzyszenia Zofii Kusterskiej.

Autorem 65-minutowego filmu jest Daniel Zaputowicz, co dzień związany z Twoją Telewizją Morską. Film „30 lat cudu” można obejrzeć na YouTube.

fot. UM Wejherowo

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Komentarze

W trakcie ciszy wyborczej dodawanie i przeglądanie komentarzy jest zablokowane.