29.03.2024 10:00 8 ab

Był zdenerwowany. Postanowił wyżyć się na toi toi'u

fot. SM Wejherowo

Emocje można rozładować na wiele różnych sposobów. 56-latek z Wejherowa był zdenerwowany, więc postanowił wyżyć się... na kabinie toi toi. Za taki sposób uwolnienia silnych emocji będzie musiał jednak słono zapłać.

Do zdarzenia doszło pod koniec marca w Wejherowie. Nad ranem dyżurny Straży Miejskiej zauważył na ekranie miejskiego monitoringu przewrócony przy tunelu dworca PKP w Wejherowie toi toi.

Na nagraniu widać było, jak do tej toalety zbliża się mężczyzna ubrany na ciemno. Na chwilę gdzieś zniknął, a przy kolejnym obrocie kamery toi toi leżał już na ziemi, a znajdujące się w nim nieczystości wylały się na chodnik. Po dokonaniu tego wandalizmu, sprawca wszedł do tunelu dworca PKP – mówi Zenon Hinca, komendant Straży Miejskiej w Wejherowie.

Wysłany na miejsce zdarzenia patrol straży miejskiej, mężczyzny już jednak nie zastał. Tego samego dnia o godz. 17:30 mężczyzna odpowiadający rysopisowi sprawcy pojawił się w okolicach Parku Miejskiego w Wejherowie.

Tam, też udał się patrol. Podejrzanego o wandalizm i zanieczyszczenie miejsca publicznego mężczyznę wylegitymowano i przedstawiono mu powód interwencji. W trakcie rozmowy 56-letni sprawca przyznał się do przewrócenia toi toi. Na swoje wytłumaczenie podał jedynie, że nad ranem był bardzo zdenerwowany i swoją agresję wyładował na kabinie toi toi – mówi komendant Hinca.

Za swój czyn mężczyzna został ukarany został mandatem karnym w kwocie 1 tys. zł.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Komentarze

W trakcie ciszy wyborczej dodawanie i przeglądanie komentarzy jest zablokowane.