28.02.2024 18:00 0 TS

Za uchwycenie w kadrze pięknego ujęcia przyrody można otrzymać pieniądze. Konkurs fotograficzny

źródło: pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Bałtyk z Zatoką Pucką, ptaki, aleje drzew, krajobrazy, dziko występujące rośliny i zwierzęta, grzyby, żywioły, ekosystemy, zjawiska przyrodnicze. To tylko niektóre z walorów przyrodniczych Kaszub Północnych. Wystartował konkurs fotografii przyrodniczej "Naturalnie, Kaszuby Północne". Na autorów zdjęć czekają pieniężne nagrody.

Celem konkursu - jak informują organizatorzy, czyli Stowarzyszenie Turystyczne "Kaszuby Północne" Lokalna Organizacja Turystyczna - są m.in. zainteresowanie mieszkańców powiatu puckiego i turystów walorami przyrodniczymi Kaszub Północnych (w tym Nadmorskiego Parku Krajobrazowego) oraz sztuką fotografii, a także utworzenie z przesłanych najlepszych fotografii wystawy, która udostępniana będzie m.in. na terenie gminy Władysławowo, gminy Kosakowo oraz gminy Krokowa.

Organizatorzy na zdjęcia czekają do piątku, 5 kwietnia 2024 roku. Prace należy wysłać za pośrednictwem formularza naturalnie.kaszubypolnocne.pl.

Nagrody

Kategoria 'Mieszkańcy':

  • za zajęcie I miejsca – 1000 zł oraz nagrody rzeczowe

  • za zajęcie II miejsca – 700 zł oraz nagroda rzeczowa

  • za zajęcie III miejsca – 300 zł oraz nagroda rzeczowa

Kategoria 'Turyści':

  • za zajęcie I miejsca – 1000 zł oraz nagrody rzeczowe

  • za zajęcie II miejsca – 700 zł oraz nagroda rzeczowa

  • za zajęcie III miejsca – 300 zł oraz nagroda rzeczowa

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...