26.02.2024 13:30 9 TS/UCK

W Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku Zakład Radioterapii Kliniki Onkologii zalany!

źródło: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne/Facebook

W Uniwersyteckim Centrum Kliniczne w Gdańsku doszło do zalania Zakładu Radioterapii Kliniki Onkologii. Co z pacjentami? - Na razie trudno jest nam oszacować, jak długo potrwają utrudnienia - informują pracownicy w UCK.

Jak poinformował w poniedziałek, 26 lutego 2024 roku, UCK w budynku D, na poziomie -1, gdzie znajduje się Zakład Radioterapii Kliniki Onkologii i Radioterapii doszło do zalania.

W związku z tym zdarzeniem jesteśmy zmuszeni wstrzymać realizację świadczeń. Już podjęliśmy rozmowy z innymi ośrodkami, żeby terapia naszych pacjentów przebiegała bez przeszkód. Wszyscy nasi pacjenci będą na bieżąco informowani - przekazują pracownicy UCK, który znajduje się przy ul. Dębinki 7 w Gdańsku.

Na razie - jak przekazuje - trudno jest oszacować, jak długo potrwają utrudnienia.

Ponieważ cały czas trwają ekspertyzy, co do skali i przyczyn tej awarii. Za wszystkie utrudnienia i niedogodności bardzo przepraszamy. Robimy wszystko, aby uporać się z tym jak najszybciej - informuje Uniwersyteckie Centrum Kliniczne.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...