24.02.2024 15:39 34 PM wybory

'Powiat pucki w naszych sercach.' Koalicja Obywatelska zainaugurowała kampanię

Fot. mat.pras.

Posłowie Agnieszka Pomaska, Kazimierz Plocke oraz marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk uczestniczyli w inauguracji kampanii samorządowej Koalicji Obywatelskiej do powiatu puckiego, która odbyła się w sobotę (24 lutego) w Pucku.

W wyborach do Rady Powiatu Puckiego pomorska KO wystawia pełne listy kandydatów we wszystkich okręgach.

Koalicja Obywatelska w powiecie puckim dzisiaj inauguruje kampanię wyborczą do samorządu. W wyborach do Rady Powiatu Puckiego wystawiamy pełne listy świetnych kandydatów we wszystkich okręgach. Drużyna Koalicji Obywatelskiej jest gotowa do pracy na rzecz mieszkańców powiatu puckiego. Nasza drużyna to mieszanka doświadczenia i młodości. Nasi kandydaci reprezentują różne środowiska co jest wielką wartością. 7 kwietnia wybierzmy #PowiatPuckiWNaszychSercach - zaznacza poseł na Sejm RP Kazimierz Plocke.

Liderem listy Koalicji Obywatelskiej w okręgu numer 2, który obejmuje miasto i gminę Puck jest Zdzisław Pruchniewski.

Przyszła pora, aby Koalicja Obywatelska ruszyła z kampanią wyborczą do Rady Powiatu Puckiego. Ruszamy więc w największym okręgu wyborczym w powiecie puckim, okręgu nr 2 - gmina i miasto Puck. Wystawiamy jedenastu kandydatów, ludzi z doświadczeniem, sukcesami i mających zapał i pomysły aby poprawiać funkcjonowanie powiatu. To specjaliści z edukacji, opieki zdrowotnej, sportu, ekonomii, przedstawiciele nauki, kultury i rolnictwa. Młodzi i nieco starsi - zaznacza Zdzisław Pruchniewski.

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...