Politycy nie zabijajcie polskich mediów

09.04.2024 06:00 0 Redakcja

Zdjęcia z Wejherowa sprzed 100 lat w kolorze. Zobaczcie!

źródło: Narodowe Archiwum Cyfrowe

Rynek, kadry z parku, korty tenisowe, budynki, uliczki w Wejherowie z lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku możemy zobaczyć na starych fotografiach udostępnionych przez Narodowe Archiwum Cyfrowe. Zobaczcie, jak gród Wejhera mógł wyglądać sto lat temu, gdyby wtedy robiono zdjęcia w kolorze.

W zbiorach Narodowego Archiwum Cyfrowego odnaleźć można wiele ciekawych materiałów związanych z Wejherowem. W naszej galerii zdjęć zobaczycie archiwalne fotografie i wybierzecie się na historyczny spacer sprzed dziesięciu dekad. Z tym wyjątkiem, że dzięki dzisiejszym technikom, możecie zobaczyć ta stare fotografie w kolorze.

Ponadto w naszych mediach społecznościowych publikujemy filmiki z Wejherowa, jak wyglądało w latach dziewięćdziesiątych w XX wieku.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również: