08.12.2023 16:00 6 TS/UM Wejherowo

W EkoFabryce w Wejherowie ponownie dadzą drugie 'życie' przedmiotom. VII edycja Wejherowskich Klamotów

źródło: telewizjattm.pl (archiwum)

Książki, płyty CD, meble, obrazy, zabawki, sprzęt elektroniczny i nie tylko będzie można nabyć podczas VII edycji Wejherowskich Klamotów. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 9 grudnia 2023 roku, w EkoFabryce w Wejherowie.

9 grudnia w godz. 9-13 wejherowska Ekofabryka przerodzi się w świąteczną fabrykę, która wprawi nas w bożonarodzeniowy nastrój. Będziemy mogli wysłuchać świątecznych piosenek, zrobić sobie zdjęcie z Świętym Mikołajem lub skorzystać z bogatej oferty warsztatów świątecznych m.in. tworzenia świątecznych wianków, ekologicznego pakowania prezentów czy tworzenia świątecznych kartek.

Stoiska partnerów Wejherowskiej Karty Mieszkańca

Oprócz świątecznych przygotowań będzie można zapoznać się z bogatą i różnorodną ofertą partnerów Wejherowskiej Karty Mieszkańca m.in. Dobry Zabieg, Perfumeria Ostrovski, Bormax Centrum Narzędziowo – Metalowe, ETNOpracownia, Martyna Plińska makeup & charakteryzacja, Kaszubsko – Pomorska Szkoła Wyższa, Pomorski Instytut Podologii Foot Complex, Polska Federacja Nordic Walking.

Wejherowskie Klamoty

Dla miłośników Galerii Wejherowskich Klamotów, podczas siódmej edycji imprezy, odbędzie się licytacja przedmiotów ponownego użycia zorganizowana przez Ekofabrykę, z której dochód zasili konta wejherowskich organizacji pożytku publicznego.

Uwaga, posiadacze Wejherowskiej Karty Mieszkańca

Miejscy urzędnicy przypominają, aby wziąć ze sobą karty.

Będzie ona niezbędna, aby wziąć udział w świątecznej loterii fantowej i losować jedną z nagród ufundowanych przez partnerów programu lub przez Urząd Miejski w Wejherowie - zachęcają urzędnicy. - Osoby, które jeszcze nie posiadają Wejherowskiej Karty bądź karta utraciła ważność, będą mieli możliwość jej założenia lub przedłużenia. Przypominamy jednak o zabraniu niezbędnych dokumentów m.in. kopii pierwszej strony PIT lub pierwszej strony decyzji wydanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wejherowie lub pracy w przypadku emeryta bądź rencisty kopii legitymacji emeryta, z której wynika miejsce zamieszkania w Wejherowie aktualnej legitymacji szkolnej bądź studenckiej.

Mapka z miejscem organizacji VII Wejherowskich Klamotów:

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...