08.12.2023 14:00 11 ab

Ważny komunikat dla pasażerów PKS Gdynia. Od 7 grudnia wstrzymano sprzedaż biletów w kasie w Pucku

archiwum

Ważny komunikat dla pasażerów PKS Gdynia. Od czwartku, 7 grudnia 2023 r. wstrzymana została sprzedaż biletów w kasie Pucku. Jak tłumaczy przewoźnik, zaistniała sytuacja spowodowana jest "likwidacją tymczasowego kontenera służącego do obsługi pasażerów".

Od czwartku (07.12.2023 r.) nastąpiło tymczasowe wstrzymanie sprzedaży biletów w Pucku. Jak zapewniają jednak pracownicy spółki PKS Gdynia, będą czynić wszelkie starania by jak najszybciej przywrócić możliwość zakupu biletów w puckich kasach.

W związku z likwidacją tymczasowego kontenera służącego do obsługi pasażerów, zmuszeni jesteśmy wstrzymać sprzedaż biletów w kasie w Pucku. Jednocześnie pragniemy poinformować, że spółka czyni starania, aby w możliwie szybkim terminie uruchomić ponownie możliwość zakupu biletów w docelowych kasach w wyremontowanych budynku dworca kolejowego – zapewnia spółka PKS Gdynia.

Osoby zamierzające kupić bilety proszone są o korzystanie z pozostałych punktów sprzedaży biletów PKS we Władysławowie, Wejherowie lub Gdyni.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...