15.12.2023 16:30 1 MS

Druga część wywiadu z twórcą gry o Kaszubach! 'Lochy Bursztynowego Gryfa' w 'Gra się'!

Lochy bursztynowego gryfa

W drugiej części wywiadu w audycji 'Gra się" na antenie radia Norda FM z Tomaszem Rożyńskim kontynuujemy rozmowę o "Lochach bursztynowego Gryfa". Co jeszcze opowie nam twórca gry w klimatach kaszubskich?

Niezwykły człowiek o niezwykłym projekcie

W pierwszej części wywiadu Tomasza zapytaliśmy o współprace, tworzenie gry i trudności. Tym razem odpowie na pytania dotyczące rozgrywki, Kaszub i planowanej premiery. O twórcy gry "Lochy bursztynowego gryfa" można powiedzieć, że jest Człowiekiem Renesansu. Jego zaangażowanie, pasja i kreatywność pozytywnie zarażają. Warto się o tym przekonać słuchając jego wypowiedzi o grze i nie tylko.

Być może uda się wyciągnąć więcej informacji o twórcy. Jak na audycję o grach przystało, z pewnością padnie pytanie o to, w co sam gra Tomasz Rożyński. Dopytamy o ulubiony gatunek gier, o emocje podczas grania. Spróbujemy również ustosunkować się do pewnego popularnego mitu o graczach.

Gra się!

Wszyscy fani audycji "Gra się" już wkrótce doczekają się nowości! Program rozwija się i podąża za trendami. Rąbka tajemnicy uchylimy już 7 grudnia! Warto czekać do samego końca segmentu newsowego! Serdecznie zapraszamy!

Audycji można posłuchać na antenie radia NordaFM w czwartek, 7 grudnia 2023 roku, o godz. 21.30. Zapraszamy!


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...