05.12.2023 13:00 26 ab

Teledysk nakręcony w Wejherowie podbija internet. W ciągu kilku dni zrobił ponad 100 tys. wyświetleń!

źródło: youtube

Blisko 5 tysięcy pozytywnych komentarzy i ponad 100 tysięcy wyświetleń zrobił w niespełna tydzień od premiery klip nagrany w Wejherowie. Utwór w wykonaniu Bajorsona i Roberta Wiewióry "Wieczność" ukazał się w sieci 27 listopada 2023 r. i został ciepło przyjęty przez słuchaczy.

–"Jestem pod ogromnym wrażeniem, przepiękne słowa, które chwytają za serducho, szacun";

– "Fenomenalny klip. Pan, który jest głównym bohaterem teledysku, wymiata! Sam utwór jest przekozakiem! Głębia, prawda wprawiają mnie w osłupienie";

– "Cudowna piosenka, prosimy o więcej"

– "Coś pięknego. Kocham kawałki w takim klimacie"

To tylko niektóre z kilku tysięcy pozytywnych komentarzy, które znalazły się pod utworem. Jak powiedział Bajorson, nie spodziewał się, że piosenka w tak krótkim czasie stanie się aż tak popularna.

Zapytaliśmy Bajorsona również o to, jakie są jego wrażenia po przyjeździe i pracy w Wejherowie. Muzyk nie krył, że w stolicy powiatu wejherowskiego bywał już wcześniej.

– Kiedyś bywałem w Wejherowie i mam miłe wspomnienia z tym miejscem jak i jego okolicami. Nie spodziewałem się, że piosenka wzbudzi tak wielkie zainteresowanie. Jest mi bardzo miło z tego powodu. Na pewno to nie jest ostatni klip kręcony w Wejherowie – powiedział Bajorson dla redakcji Nadmorski24.pl.

A jak Wam się podoba teledysk nakręcony w Wejherowie? Posłuchajcie sami i oceńcie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...