02.12.2023 17:34 0 ab

Mikołajki gminne w Bolszewie. Święty Mikołaj odwiedził najmłodszych mieszkańców gminy Wejherowo

Karina Labuda / TTM

Zgodnie z tradycją w hali widowiskowo - sportowej w Bolszewie odbyły się Mikołajki gminy Wejherowo. Podobnie jak w poprzednich latach, także i tym razem nie zabrakło wielu atrakcji. Gwoździem programu było oczywiście przybycie św. Mikołaja.

Jak co roku zorganizowaliśmy Mikołajki dla dzieci. Wszystkie atrakcje tradycyjnie zostały przygotowane z myślą o dzieciach. Oprócz strefy dmuchańców, dzieci mogły skorzystać z animacji. Odbył się również świąteczny spektakl. Dodatkowo dla naszych milusińskich był dostępny też kącik plastyczny i kolorowanki. Nie zapomnieliśmy też o nieco starszych uczestnikach, czyli rodzicach. Koło Gospodyń Wiejskich przygotowało fantastyczne smakołyki i ciepłe napoje. Najważniejszym punktem programu była oczywiście wizyta świętego Mikołaja – mówi Natasza Sobczak, dyrektor Biblioteki i Centrum Kultury Gminy Wejherowo.

Warto dodać, że nie była to jedyna przedświąteczna impreza w gminie Wejherowo. Jak podkreśla dyrektor BCKGW, atrakcji dla mieszkańców w grudniu 2023 r. ma być jeszcze więcej.

W piątek, 8 grudnia, zapraszamy do Artparku w Bolszewie. Odbędzie się tam uroczyste sezonu świątecznego w gminie Wejherowo. Startujemy o godz. 18. Rozpoczynamy koncertami kolęd. Będzie też barszczyk, kalendarze, fotobudka dla dzieci. Rozstrzygniemy też dwa świąteczne konkursy "List do świętego Mikołaja" i "Ozdobę świąteczną" – zachęca Natasza Sobczak.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...