01.12.2023 15:07 22 mat. KMP Gdynia

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Może mieć związek ze sprawą uszkodzenia ciała na ul. Morskiej w Gdyni

archiwum

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Chyloni prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia ciała. Do zdarzenia doszło w czerwcu 2023 r., a związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto go rozpoznaje proszony jest o kontakt z policją.

AKTUALIZACJA, 02.12.2023r.

Jak informuje podkom. Jolanta Grunert, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni, tożsamość mężczyzn została już ustalona.

Wcześniej pisaliśmy:

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Chyloni pod nr tel. 47-74-21-355 (dyżurny jednostki), lub na numer alarmowy 112 – mówi oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni, podkom. Jolanta Grunert

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...