Politycy nie zabijajcie polskich mediów

28.11.2023 13:00 0 OR

Jedz, pij, baw się na jarmarku przedświątecznym we Władysławowie!

fot. pixabay.com

Początek grudnia to początek jarmarków świątecznych. Świąt nie mogą doczekać się również w gminie Władysławowo, gdzie w najbliższy weekend, 2 i 3 grudnia oficjalnie rozpocznie się wielkie oczekiwanie!

Każdy, chcąc nie chcąc, niemal zmuszony jest doświadczać magii świąt. Dla tych, którzy uwielbiają Boże Narodzenie i cały rok wyczekują go z wytęsknieniem, jarmarki przedświąteczne to nie lada gratka. Dzięki nim, dużo wcześniej można zaopatrzyć się w oryginalne, rękodzielnicze ozdoby czy skosztować świątecznych przysmaków, takich jak barszcz, pierogi czy bigos.

Okazję ku temu będą mieli mieszkańcy gminy Władysławowo i okolic, gdzie już w najbliższy weekend 2 i 3 grudnia będzie miał miejsce jarmark świąteczny.

2 grudnia wyruszymy z Mikołajem oraz jego orszakiem w świątecznej paradzie ulicami Władysławowa i oficjalnie rozpocznijmy najbardziej magiczny czas w roku — piszą na swoim profilu w mediach społecznościowych organizatorzy.

Parada Świętego Mikołaja wyruszy w sobotę o godz. 15.00 sprzed Urzędu Miejskiego we Władysławowie, by na skwerze miejskim wspólnie włączyć lampi na ogromnej choince.

O godz. 16.00 na Targowisku Miejskim przewidziane jest spotkanie z Mikołajem i jego świtą.

Niedzielne atrakcje ruszą o godz. 14.00 na Targowisku Miejskim, gdzie w świąteczny nastrój wprowadzą wszystkich ze swoimi jasełkami przedszkolaki. Przez dwa dni na wszystkich odwiedzających czekać będą stoiska gastronomiczne, na których będzie można zaopatrzyć się w ryby, ozdoby świąteczne, rękodzieło i lokalne produkty.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...