27.11.2023 16:00 9 Tomasz Smuga

Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 w Wejherowie. Sprawdźcie, w jakich dniach i jakie czekają atrakcje

źródło: UM Wejherowo

Stoiska z rękodziełem oraz regionalnymi przysmakami, karuzela, a także lodowisko oraz występy artystyczne - takie atrakcje będą czekać podczas dziesiątego Jarmarku Bożonarodzeniowego w Wejherowie. Jego otwarcie nastąpi w Mikołajki.

Wejherowski Jarmark Bożonarodzeniowy zostanie otwarty w środę, 6 grudnia 2023 r. o godz. 16. Potrwa do soboty, 23 grudnia 2023 r.

Jarmark Bożonarodzeniowy to miejsce, w którym poczujemy świąteczny klimat. Gorąco zapraszam do uczestnictwa w nim i wspólnego przeżywania tego pięknego czasu - zachęca Krzysztof Hildebrandt, prezydent Wejherowa.

Jakie atrakcje będą czekać na odwiedzających jarmark? Oprócz stoisk z rękodziełem oraz regionalnymi przysmakami będą także karuzela, lodowisko, występy artystyczne, animacje oraz spotkania ze Świętym Mikołajem (w każdą sobotę oraz niedzielę jarmarku w godz. 15 - 17).

ZOBACZ TEŻ: Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 zagości na Starym Rynku w Pucku

Jarmark czynny będzie od poniedziałku do czwartku w godz. 12 - 19 oraz w piątki, soboty i niedziele w godz. 12 - 21.

Mapka z miejscem Jarmarku Bożonarodzeniowego 2023 w Wejherowie

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...