17.11.2023 17:00 27 Tomasz Smuga

Derby Nordy na Wzgórzu Wolności. Gryf Wejherowo podejmie MKS Władysławowo

źródło: WKS Gryf Wejherowo

To może być jedno z ciekawszych spotkań 17. kolejki pomorskiej IV ligi. Na Wzgórzu Wolności odbędą się derby Nordy. Gryf Wejherowo podejmie MKS Władysławowo.

Podopieczni trenera Grzegorza Nicińskiego ostatnio nabrali wiatr w żagle. Przed spotkaniem z MKS mogą pochwalić się serią siedmiu wygranych z rzędu, które Gryfowi pozwoliło awansować na 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 27. punktów.

Gorzej wiedzie się zespołowi z Władysławowo. Jak na razie w całej rundzie zdołali zwyciężyć tylko w dwóch meczach. Punkty udało im się też zdobyć remisując w czterech innych meczach. I 10 'oczek' na koncie pozwala im zajmować 16. pozycję w tabeli.

Derby Nordy rozpoczną się w sobotę, 18 listopada 2023 roku, o godz. 13 na Wzgórzu Wolności w Wejherowie. Dodajmy, że spotkania 17. kolejki będą ostatnimi w rundzie jesiennej i tym samym w 2023 roku w IV lidze.

Gryf wspiera Szlachetną Paczkę

Podczas sobotniego meczu odbędzie się zbiórka koleżeńska na rzecz potrzebujących rodzin z miasta Wejherowa.

Wspieramy Szlachetną Paczkę, dlatego zwracamy się do Kibiców o wsparcie tej szlachetnej inicjatywy. Głównie potrzebne są środki czystości (płyny, proszki itp. ), słodycze oraz artykuły o długim terminie ważności. Pamiętajmy warto pomagać - czytamy w mediach społecznościowych WKS Gryfa Wejherowo.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...