19.11.2023 07:55 0 TS

Wyłoniliśmy zwycięzców w konkursie na biało-czerwoną flagę w obiektywie!

nadesłane

Rozstrzygnęliśmy nasz redakcyjny konkurs organizowany przez Twoją Telewizję Morską „Polska Flaga w obiektywie: Taką kocham i szanuję!”. W galerii możecie obejrzeć trzy zwycięskie zdjęcia.

Przypomnijmy, że konkurs polegał na samodzielnym wykonaniu jednego zdjęcia, wyłącznie swojego autorstwa, pokazującego flagę Polski. Na wasze zdjęcia czekaliśmy od 10 do 18 listopada.

Spośród wszystkich opublikowanych waszych ujęć w poście powyżej nasza komisja konkursowa - zgodnie z regulaminem - wyłoniła autorów trzech zdjeć. I tak:

  • nagrodę główną, którą jest przejazd czołgiem Pantera dla maksymalnie pięciu osób w Muzeum Techniki Wojskowej „Gryf” w Dąbrówce, otrzymuje pani Amelia Katarzyna Formela.

  • wyróżnione zostały zdjęcia pani Teresy Żywickiej oraz Kammcia Kammcia. Tutaj nagrodą są dwa kursy jazdy po specjalnym torze w Muzeum Techniki Wojskowej „Gryf” w Dąbrówce.

Nagrody zostaną dostarczone zwycięzcom poprzez wiadomość elektroniczną wysłaną do użytkownika serwisu internetowego Facebook w terminie do 14 dni roboczych od oficjalnego rozstrzygnięcia.

Regulamin konkursu fotograficznego- Polska Flaga w obiektywie


Czytaj również: