17.11.2023 15:00 2 Tomasz Smuga/KPP Puck

42-latek w powiecie puckim zabarykadował się w mieszkaniu. Później zaprosił kryminalnych, aby go zatrzymali

źródło: KPP Puck

42-letni mieszkaniec powiatu puckiego, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za kradzieże rowerów, które dokonywał na terenie Pucka. Gdy przyjechali po niego puccy kryminalni, zabarykadował się w domu by nie odpowiedzieć za swoje przestępstwa.

Puccy kryminalni pojechali w czwartek (16 listopada) do jednego z mieszkań w powiecie puckim, w którym miał przebywać poszukiwany 42-latek.

Poszukiwany listem gończym mężczyzna, na widok policjantów, zabarykadował się w mieszkaniu. Dzięki skutecznej współpracy ze strażakami, którzy przyjechali na miejsce, funkcjonariuszom udało się zatrzymać mężczyznę. Przestraszony działań służb, sam otworzył drzwi i wpuścił do mieszkania kryminalnych. Wtedy został zatrzymany i doprowadzony za kratki - informuje asp. szt. Joanna Samula-Gregorczyk, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Pucku.

źródło: KPP Puck

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...