17.11.2023 12:52 3 Tomasz Smuga/KPP Wejherowo

Mieszkaniec gminy Wejherowo miał zostać pobity. Ostatecznie został ukarany mandatem przez policjantów

archiwum

45-letni mieszkaniec jednej z miejscowości w gminie Wejherowo wezwał policję, ponieważ miał zostać pobity. W efekcie mężczyzna sam został ukarany mandatem przez mundurowych.

W nocy z 16 na 17 listopada 2023 roku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie otrzymał zgłoszenie z prośbą o interwencję, ponieważ w swoim domu mężczyzna miał zostać pobity. Na miejsce został natychmiast skierowany policyjny patrol.

Kiedy mundurowi dotarli na miejsce, okazało się, że mężczyzna w domu był ze swoimi braćmi, jednak nie doszło do żadnego pobicia. Wszyscy mężczyźni znajdowali się pod wpływem alkoholu, a interwencję wezwano, ponieważ zgłaszający chciał iść spać, a bracia mu uniemożliwiają spanie. W związku z tym, że interwencja została wezwana bezpodstawnie, ponieważ do żadnego pobicia nie doszło, mężczyzna został ukarany mandatem karnym. Również pozostali obecni na miejscu mężczyźni zostali ukarani mandatami, w związku z krzykami i hałasami, które miały miejsce w trakcie interwencji i wykonywanych przez policjantów czynności - informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy w Komendzie Powiatowej Policji w Wejherowie.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...