13.11.2023 13:00 8 Tomasz Smuga/KPP Wejherowo

21-latek pożegnał się z rodziną i zgłosił się na komendę policji w Wejherowie. Wiemy dlaczego

archiwum Nadmorski24.pl

Na policję w Wejherowie sam zgłosił się poszukiwany 21-latek. Wcześniej w środku nocy przed wyjściem z domu powiedział swoim bliskim, że to już koniec.

Policjanci otrzymali zgłoszenie z którego wynikało, że 21-latek może znajdować się w sytuacji zagrażającej życiu. Jak relacjonują stróże prawa 'swoim bliskim powiedział, że ma dość i to koniec'.

Policjanci wiedzieli, że mężczyzna jest poszukiwany sądowym nakazem. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie natychmiast skierował policyjne patrole na poszukiwania mężczyzny w rejon wskazany przez rodzinę - informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy w Komendzie Powiatowej Policji w Wejherowie.

W czasie trwających poszukiwań około północy do wejherowskiej komendy przyszedł mężczyzna ze spakowaną torbą.

Oświadczył, że przyszedł odbyć zasądzoną wobec niego karę pozbawienia wolności. Był to poszukiwany przez nich 21-latek - przekazuje oficer prasowy.

Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Rano został przewieziony do aresztu śledczego, w którym rozpoczął odbywanie kary.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...