05.10.2023 13:30 2 PM

Sprawdź jakie inwestycje zostały wyróżnione w konkursie Modernizacja Roku

Fot. TTM

Powiat wejherowski za swoje inwestycje został wyróżniony w Ogólnopolskim Konkursie Otwartym Modernizacja Roku i Budowa XXI Wieku.

Powiat wejherowski w ubiegłym roku zakończył realizację dwóch inwestycji, czyli rozbudowę starostwa oraz Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie, które zgłosił do XXVII edycji konkursu na „Modernizację roku i budowę XXI wieku”.

Ogólnie złożono 563 projekty. 90 przeszło do ścisłego finału. To wielkie wyróżnienie, że obie nasze inwestycje otrzymały te nagrody - mówiła dla Twojej Telewizji Morskiej Gabriela Lisius, starosta wejherowski.

Komisja konkursowa odwiedziła naszą szkołę i mogli na własne oczy przekonać się jaki był rozmach inwestycji i efekt końcowy - zaznacza Katarzyna Bojke, dyrektor PZS nr 1 w Wejherowie.

Ponadto druga inwestycja powiatu – „Rozbudowa i remont zabytkowego budynku Starostwa Powiatowego w Wejherowie” otrzymała nagrodę specjalną Związku Powiatów Polskich.

Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Celem konkursu jest wyłonienie przedsięwzięć budowlanych wyróżniających się szczególnymi walorami jakościowymi, funkcjonalnymi, urbanistycznymi i estetycznymi.

Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...