29.09.2023 13:30 3 PM/KPP Puck

Znęcał się nad swoimi najbliższymi

Fot. KPP Puck

Policjanci z komisariatu w Juracie zatrzymali 24-latka, który znęcał się nad swoimi najbliższymi. Interweniujący wobec 24-latka policjanci znaleźli przy nim marihuanę i metaamfetaminę.

Policjanci z komisariatu w Juracie pojechali do jednego z mieszkań na terenie miasta, gdzie według zgłoszenia miało dojść do awantury domowej.

Z relacji osoby zgłaszającej wynikało, że zachowanie mężczyzny, który krzyczał i zastraszał swoich najbliższych wskazywało na to, że może być pod wpływem środków odurzających.  Kiedy policjanci przyjechali do mieszkania zastali przestraszonych domowników. Jak ustalili mundurowi mężczyzna, groził im, że zrobi im krzywdę – informuje asp. sztab. Joanna Samula-Gregorczyk, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Pucku.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Umowa na zaprojektowanie elektrowni jądrowej w Choczewie podpisana!

Policjanci zatrzymali 24-latka i zadbali o bezpieczeństwo pozostałych mieszkańców. Podczas przeszukania u 24-letniego mieszkańca powiatu puckiego, policjanci znaleźli środki odurzające. W etui do okularów trzymanym w kieszeni spodni, policjanci ujawnili prawie 20 gramów marihuany i metaamfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany, a ostatnią noc spędził w policyjnej celi. Następnego dnia usłyszał zarzuty znęcania się nad najbliższymi oraz zarzut posiadania środków odurzających. Za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia do 3 lat pozbawienia wolności. Za znęcanie w więzieniu można spędzić 5 lat.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...